IV Niedziela Wielkiego Postu – 10. 03. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 a bezpośrednio po nim Msza Święta. Gorzkie Żale w niedzielę po Sumie. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  2. Dziś rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością Św. Józefa.
  3. W czwartek i piątek odbędą się Szkolne Rekolekcje Wielkopostne. Spotkania rekolekcyjne rozpoczną się w kościele o godz. 8.00 i potrwają do 10.00. Uczniowie wracają do szkoły na l. 4.

1. OO. Franciszkanie zapraszają do udziału w Drodze Krzyżowej, która odbędzie się 16 marca br. ulicami Krosna. Będzie to wotum wdzięczności składane Matce Bożej Murkowej Obrończyni Wiary, za cudowne ocalenie miasta. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 17:00.
  2. W najbliższą niedzielę o godz. 15:30 parafia Jedlicze zaprasza na świadectwo wielkopostne Jaśka Meli, który jako nastolatek stracił rękę i nogę w wypadku. Jest najmłodszym – niepełnosprawnym zdobywcą dwóch biegunów. Opowie on o cudach, które dokonały się w jego życiu.
  3. W zakrystii są do nabycia paschaliki Caritas w cenie 10 zł.
  4. Przez cały Wielki Post do skarbonki za ławkami można składać ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu”
  5. Dziękuję Panu Janowi za wykonanie feretronu do obrazu „Jezu ufam Tobie”. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję Rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek        godz. 17.00     +Adam Myrdek od Bogusławy i Mariusza Dubis z rodziną

Wtorek                              godz. 17.00     +Józef Jamrogiewicz z of Marty i Jacka Witka

Środa                    godz. 17.00     +Adam Myrdek od rodziny Wilusz z Krościenka Wyżnego

Czwartek              godz. 17.00     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebna łaski dla Martyny z okazji 10 r. `i Marka w 40 r. urodzin.

Piątek                   godz. 17.00     +Władysław w 10 r. śm i +Maria Szopa

Sobota                  godz. 17.00     +Stanisława i +Roman Wiśniowscy +Bożena

Niedziela              godz. 8.30       +Beata Chochołek w 10 r. śm.

godz. 11.00     +Maria +Władysław