III Niedziela Wielkiego Postu – 03. 03. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 a bezpośrednio po nim Msza Święta. Gorzkie Żale w niedzielę po Sumie. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  2. W zakrystii są do nabycia paschaliki Caritas w cenie 10 zł.
  3. Przez cały Wielki Post do skarbonki za ławkami można składać ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu”

1. Dziękuję Rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek        godz. 17.00     +Adam Myrdek od Anny i Janusza Dubis z rodziną

Wtorek                 godz. 17.00     +Józef Jamrogiewicz z of kuzynki Lucyny z rodziną

Środa                    godz. 17.00     +Adam Myrdek od Renaty i Tomasza Święs z rodziną

Czwartek              godz. 17.00     +Józef Jamrogiewicz z of sąsiadów Laba i Boruta

Piątek                   godz. 17.00     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże                                                                               błogosławieństwo potrzebna łaski opiekę Matki Bożej                                                       i  Św. Patronów dla członkiń AK w 18 r. powstania                                                             parafialnego oddziału.

Sobota                  godz. 17.00     +Helena Zawisza od Rady Sołeckiej

Niedziela              godz. 8.30       ++ z rodzin Grzesików i Krawczyków

godz. 11.00     +Marian Marszał w 12 r. śm. + Wiktoria +Helena                                                               +Elżbieta