Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – 01. 01. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, z inicjatywy Domowego Kościoła chcemy zawierzyć nasze rodziny pod opiekę Matki Bożej. Na Sumie odnowienie przysięgi małżeńskiej.
  2. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych,
  3. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę a na nich błogosławieństwo kredy i kadzidła. Są przygotowane specjalne zestawy zawierające obrazek, węgielek, kredę i kadzidło. Będzie można sobie zabrać. Ofiary składane przy tej okazji będą przekazane na misje. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to także I piątek miesiąca. Nie będzie odwiedzin chorych ani dodatkowej okazji do spowiedzi. Możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą Świętą.

1. W niedzielę Święto Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia choć kolędy tradycyjnie śpiewamy do 02. lutego.
  2. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. W poniedziałek rozpoczęcie od „Górki” w stronę „Centrum”.

W poniedziałek od 15.45

Wtorek od 14.00

Środa od 15.00

Czwartek od 15.15

Sobota od 9.00

Gdyby ktoś chciał przyjąć kolędę a nie mógł być obecny w tych godzinach istnieje możliwość umówienia się na inny dogodny termin.

1. Z racji kolędy w tym tygodniu Msze Święte będą odprawione w: poniedziałek i czwartek o godz. 7.00, we wtorek, środę i sobotę o 7.30
  2. Dziękuje rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Poniedziałek         godz.  7.00                 +Janusz Krzysztyniak od kuzynki Zofii z                                                                             rodziną

Wtorek                 godz.   7.30                 +Jan Skałuba od chrześniaka Grzegorza z                                                                         rodziną

Środa                   godz.   7.30                +Janusz Krzysztyniak od siostry Marii z rodziną

Czwartek             godz.   7.00                 +Jan Skałuba od Justyny i Rafała Gadzała z                                                                     dziećmi

Piątek                   godz. 8.30                   za parafian

godz. 11.00                 +Elżbieta w 1 r. śm.

Sobota                 godz.  7.30                  +Janusz Krzysztyniak od swatowej Teresy

Niedziela              godz. 8.30                  za parafian

godz. 11.00                 Dziękczynna w 18 r. urodzin Daniela