Niedziela Chrztu Pańskiego – 08. 01. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś Święto Chrztu Pańskiego – kończy Okres Bożego Narodzenia choć kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2. lutego.
  2. Zakończyłem główną część wizyty duszpasterskiej. Gdyby ktoś chciał przyjąć kolędę a nie mógł być wcześniej obecny istnieje możliwość umówienia się na dogodny termin. Dziękuję za bardzo serdeczne przyjęcie, życzliwe rozmowy. Bóg zapłać za składane ofiary. Mogę jedynie obiecać, że zostaną dobrze wykorzystane.
  3. W imieniu Chóru Echo zachęcam do udziału w Koncercie Kolęd „Soli Deo Gloria”, który odbędzie się w dniu 14 stycznia 2023 roku o godzinie 16:00 w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krośnie. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  4. Dziękuje rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  5. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Poniedziałek         godz.  17.00               +Janusz Krzysztyniak od rodziny Sulowskich

Wtorek                 godz.   17.00               +Jan Skałuba od Stanisławy i Zdzisława Nowak

Środa                   godz.   17.00              +Janusz Krzysztyniak od ucz. pogrz.

Czwartek             godz.   17.00               +Janusz Krzysztyniak od ucz. pogrz.

Piątek                   godz. 17.00                 +Janusz Krzysztyniak od ucz. pogrz.

Sobota                 godz.  17.00                 +Jan Skałuba od Katarzyny i Arkadiusza z Odrzykonia

Niedziela              godz. 8.30                  za parafian

godz. 11.00                 O zdrowie Boże błogosławieństwo opiekę MB i świętych patronów oraz dary Ducha Świętego dla Mikołaja, Mai i ich rodziców.