Święto św. Szczepana – 26. 12. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Po sumie błogosławieństwo owsa.
  2. Od wtorku rozpocznie się wizyta duszpasterska – kolęda. Jest to okazja do wspólnej modlitwy, zapoznania się z parafianami, zadania pytań księdzu o sprawy religijne, czy parafialne, a także do uzupełnienia danych w kartotece parafialnej. Uzupełnienie kartoteki to jedno ze wskazań po wizytacji Ks. Bpa w naszej parafii.
  3. Rozpoczęcie od strony „Dołu” od rodziny p. Maciejowskich w kierunku kościoła i dalej w stronę „Stawiska”.

We wtorek kolęda od 9.00

W środę od 11.00

W czwartek od 9.00

W piątek od 9.00

Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mogą być obecni w czasie kolędy ze względu na pracę czy inne ważne obowiązki. Zachęcam jednak, żeby nie unikać tego spotkania pod błahym powodem. Gdyby ktoś chciał przyjąć kolędę a nie mógł być obecny w tych godzinach istnieje możliwość umówienia się na inny dogodny termin.

  1. Z racji kolędy od wtorku do piątku Msze Święte będą odprawione o godz. 7.30.

Dodaj komentarz