Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25. 12. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Po sumie błogosławieństwo owsa.
  2. Od wtorku rozpocznie się wizyta duszpasterska – kolęda. Rozpoczęcie od strony „Dołu” od rodziny p. Maciejowskich w kierunku kościoła i dalej w stronę „Stawiska”. Jutro i na stronie parafialnej więcej informacji.
  3. Z racji kolędy od wtorku do piątku Msze Święte będą odprawione o godz. 7.30.

1. We wtorek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty, po Mszy Świętej błogosławieństwo wina.
  2. W piątek Święto św. Rodziny.
  3. W sobotę zakończenie roku Pańskiego 2022. O godz. 16.00 Msza Święta a po niej nabożeństwo dziękczynno przebłagalne.
  4. W przyszłą niedzielę, w Nowy Rok, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, pragniemy zawierzyć nasze rodziny, małżeństwa szczególnej opiece Matki Bożej. Na Sumie odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  5. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przygotowali piękną świąteczną dekorację w kościele. Państwu Kubackim za choinki, p. Halinie za ręcznie wykonane ozdoby, P. Antoniemu za nową szopkę i światełka. Paniom: Agacie, Marii, Jadwidze, Jolancie, Krystynie; Panom: Antoniemu i Januszowi za udekorowanie kościoła. Bóg zapłać.
  6. Dziękuje rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  7. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Poniedziałek         godz.  8.30                 +Eugenia Wojdyła 4 r. śm.

godz. 11.00                 +Eugenia +Albert Wojdyła z of. syna z rodziną

Wtorek                 godz.   7.30                 +Janusz Krzysztyniak od siostry Krystyny z                                                                         rodziną

Środa                   godz.   7.30                +Jan Skałuba od szwagra z rodziną Sęp

Czwartek             godz.   7.30                 +Janusz Krzysztyniak od kuzynostwa Marii,                                                                        Władysławy i Jana

Piątek                  godz.   7.30                 +Henryk w 22 r. śm.

Sobota                 godz.  16.00                +Ks. Kazimierz Bugiel +Jego Rodzice Józefa i                                                                  Wojciech

Niedziela              godz. 8.30                  za parafian

godz. 11.00                 +Jan Skałuba 1 r. śm.