Uroczystość Chrystusa Króla – 20. 11. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy za odmówienie których przewidziane jest zyskanie odpustu zupełnego..
  2. W poniedziałek i środę dodatkowe Msze Święte o godz. 18.00. W te dni Kancelaria parafialna czynna od 18.30.
  3. W czwartek Msza Święta wyjątkowo o godz. 8.00

1. Trwają prace przy kostce wokół kościoła. Prośmy w naszych modlitwach o pogodę i Boże błogosławieństwo na czas prac.
  2. Dziękuję: rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o posprzątanie kościoła. Dekorację adwentową przygotuje Pani Agata.
  3. Dziękuję p. Markowi za wykonanie tapicerki do klęczników. P. Adamowi i p. Pawłowi za przygotowanie ogrzewania do sezonu. Bóg zapłać. Zakupiliśmy i zamontowali kropielnice przy wejściu. Dziękuję anonimowemu darczyńcy za zasponsorowanie tego zakupu. Bóg zapłać.
  4. Z racji coraz niższych temperatur w tygodniu będą otwierane tylko drzwi boczne.
  5. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

Poniedziałek         godz. 17.00                +Janusz Krzysztyniak od syna Marcina z                                                                             rodziną

Wtorek                 godz. 17.00                 +Janusz Krzysztyniak od syna Krystiana z                                                                          rodziną

Środa                   godz. 17.00                 +Jan Skałuba od żony

Czwartek             godz. 8.00                   +Jan Skałuba od córki z rodziną

Piątek                  godz. 17.00                 +Janusz Krzysztyniak od Sióstr z Róży Św. s.                                                                   Faustyny

Sobota                 godz. 17.00                 +Janusz Krzysztyniak od żony w 1 r. śm.

Niedziela              godz. 8.30

godz. 11.00                 +Helena +Zdzisław +Maria +Andrzej

Do wtorku ks. Stanisław Szańca będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte z ofiar uczestników pogrzebu za śp. Adama Kłosowicza, a od czwartku do 01. 12. za śp. Adama Myrdka. Za tych zmarłych będziemy się modlić w czasie Mszy św. o 17.00 w naszym kościele.

Intencje Mszy Św. o 18.00:

poniedziałek + Jan Furtek od rodzin Polaków i Borysów z Podniebyla

środa + Jan Furtek od rodziny Dadej

W ostatnim tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności śp. Mariana Wojnara powierzmy go Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…