XXXIII Niedziela zwykła – 13. 11. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  2. W środę, czwartek, piątek i sobotę dodatkowe Msze Święte o godz. 18.00. W te dni Kancelaria parafialna czynna od 18.30.
  3. Jeszcze w tym tygodniu nabożeństwa wypominkowe codziennie po Mszy Świętej o 17.00
  4. We wtorek spotkanie Grupy biblijnej.

1. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy prace przy kostce wokół kościoła. Jeszcze raz dziękuje za złożone na ten cel ofiary – Bóg zapłać. Prośmy w naszych modlitwach o Boże błogosławieństwo na czas prac.
  2. Dziękuję: rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Poniedziałek         godz. 17.00                +Maria Tomasik od koleżanki Heleny z rodziną

Wtorek                 godz. 17.00                 Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i potrzebne                                                                     łaski dla Szymona 10 r. ur.  i Jana w 70 r. ur.

Środa                   godz. 17.00                 +Józef Syrek od rodz. Stefaników

Czwartek             godz. 17.00                 +Janusz Krzysztyniak od kuzynki Doroty z                                                                           rodziną

Piątek                  godz. 17.00                 +Helena i Eugeniusz Jurusik

Sobota                 godz. 17.00                 +Maria Tomasik od koleżanki Heleny z rodziną

Niedziela              godz. 8.30                  +Marian i Emilia Godlewscy

godz. 11.00                 +Marcin w 1 r. śm. i +Robert Wojnar od                                                                              rodziców i siostry z  synem

Od 17. do 22.11. ks. Stanisław Szańca będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte z ofiar uczestników pogrzebu za śp. Adama Kłosowicza. Za śp. Adama będziemy się modlić w tych dniach w czasie Mszy św. o 17.00 w naszym kościele.

Intencje Mszy Św. o 18.00:

środa + Jan Furtek od sąsiadów Szymańskich

czwartek + Jan Furtek od brata Kazimierza

piątek + Jan Furtek od chrześnicy Haliny Potocznej z rodziną

sobota + Jan Furtek od Marioli i Jana Szopów

W ostatnim tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności śp. Teresę Łukaszewską powierzmy ją Bożemu miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…