XXXII Niedziela zwykła – 06. 11. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro Msza Święta będzie odprawiona o 7.00. Nie będzie nabożeństwa wypominkowego. We wtorek wypominki będą odprawione o 16.45.
  2. W środę, czwartek, piątek i sobotę dodatkowe Msze Święte o godz. 18.00. W te dni Kancelaria parafialna czynna od 18.30.

1. Na stoliku za ławkami wyłożone są karteczki na wypominki. Wypisane wypominki można składać do skrzynki za ławkami. Te złożone w niedzielę, rozdysponuję na poszczególne dni tygodnia według uznania. Można jednak przynieść wypominki w konkretny dzień tygodnia, złożyć do 16.55 i tego dnia będą wyczytane. Za zmarłych polecanych w wypominkach będziemy się modlić od wtorku do soboty odmawiając po Mszy Świętej Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  2. Dziękuję: rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

Poniedziałek         godz. 7.00      +Maria Tomasik od Zuzanny i Henryka Makiel z Korczyny

Wtorek                 godz. 17.00                 +Kazimierz Żołna w 2 r. śm.

Środa                   godz. 17.00                 +Rudolf Gąsior w 40 r. sm. +Józef i +Weronika, +Amalia +Wojciech

Czwartek             godz. 17.00                 +Marek w 2 r. śm. i Klemens Wesołowski +Helena Dusza +Leon Berezowski

Piątek                  godz. 17.00                 +Piotr i Joanna Pasterczyk

Sobota                 godz. 17.00                 +Beata Borek

Niedziela              godz. 8.30                  +Kazimierz Witek

godz. 11.00                 +Bożena w 22 r. śm.

o 18.00 Msze Święte za:

środa + Marcin Wojnar w 1 r. śm. od syna Jakuba