style=”color: red”> XX Niedziela zwykła – 14. 08. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte o 8.30 i 11.00. Na Sumie dziękczynienie ze zbiory – Dożynki parafialne. Poświęcenie ziół i kwiatów na każdej Mszy Świętej.
  2. Organizowana jest zbiórka elektrośmieci, z której dochód przeznaczony jest na cele misyjne. Zużyty sprzęt można tradycyjnie składać za Domem Ludowym 16 i 17. sierpnia do godz. 13.00.

1. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny
  2. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się Daria Szczepanek – parafia Szczepańcowa i Dominik Czekaj parafia tutejsza – zapowiedź druga. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie urzędu parafialnego.
  3. Dziękuję rodzinom Państwa Młodych za posprzątanie i udekorowanie kościoła w tym tygodniu. Następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Bóg zapłać p. Pawłowi za wykoszenie trawy na cmentarzu.

Poniedziałek         godz. 8.30                  +Andrzej Migacz 16 r. śm.

godz. 11.00                 Dziękczynna za zbiory od Rady Sołeckiej,                                                                         Koła Gospodyń, AK i OSP

Wtorek                godz. 18.00                 +Marcin i +Robert Wojnar od kuzynki Beaty z                                                                    rodziną

Środa                   godz. 18.00                 +Helena Biedroń od rodziny Blicharczyków

Czwartek              godz. 18.00                +Marcin Wojnar od syna Jakuba

Piątek                  godz. 18.00                 O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Sobota                 godz. 18.00                 +Marcin Wojnar od Natalii z rodziną

Niedziela             godz. 8.30                  +Zofia Franus 9 r. śm.

godz. 11.00                 +Kazimierz od żony z dziećmi

Do soboty Ks. Stanisław Szańca będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte za śp. Marię Wołoszyn. W tych dniach będziemy się modlić za nią, w czasie Mszy św.           w naszym kościele.