V niedziela Wielkiego Postu 03. 04. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Zbliżamy się do Świąt Wielkanocnych, wkraczamy w czas intensywniejszego rozważania męki naszego Pana. Zasłoniliśmy krzyże w świątyni, by na nowo odsłonić je w Wielki Piątek. Po sumie Gorzkie Żale a w piątek o 18.00 Droga Krzyżowa. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  2. W zakrystii są do nabycia paschaliki Caritas, w cenie 10 zł.
  3. Spowiedź przed Wielkanocą w naszej parafii będzie w sobotę 9. kwietnia 15.00-16.00 i 16.30-17.30 .

1. Najbliższa niedziela będzie Niedzielą Męki Pańskiej, czyli Niedzielą Palmową. Będziemy wspominać uroczysty wjazd Chrystusa Pana do Jerozolimy. Poświęcenie palm na każdej Mszy Świętej. Po mszach świętych zbiórka na rzecz krośnieńskiego hospicjum w ramach akcji „Pola nadziei”.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Modlimy się o nowe powołanie kapłańskie, zakonne i misyjne.
  3. Dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła, i proszę kolejne rodziny o podjęcie tego zadania.
  4. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Kolejne numery czasopism dostępne na stoliku za ławkami.
  5. Ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu” można składać do skrzynki za ławkami. Bóg zapłać.
  6. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na spłatę długu za remont kościoła. Bóg zapłać za każdą złożoną ofiarę.

Poniedziałek        godz. 18.00     +Maria Dziura od ucz. pogrzebu

Wtorek                 godz. 18.00     +Irena Kut od Janiny i Stefana Bielawskich

Środa                    godz. 18.00     +Maria Dziura od ucz. pogrzebu

Czwartek              godz. 18.00     +Ryszard Franus od OSP w Żarnowcu

Piątek                   godz. 18.00     +Maria Dziura od ucz. pogrzebu

Sobota                 godz. 18.00     +Ryszard Franus od rodzin Twaróg i Majsiak

Niedziela             godz. 8.30       +Józef i Czesława Żebracka

godz. 11.00     +Maria +Józef Dubis w r. śm.

W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Alinę Żebracką. Powierzmy ją Bożemu miłosierdziu Wieczne odpoczywanie…