IV niedziela Wielkiego Postu 27. 03. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Po sumie Gorzkie Żale a w piątek o 18.00 Droga Krzyżowa. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  2. W zakrystii są do nabycia paschaliki Caritas, w cenie 10 zł.
  3. Od jutra Msze św. w dni powszednie będą odprawiane o godz. 18.00
  4. Spowiedź przed Wielkanocą w naszej parafii będzie w sobotę 9. kwietnia 15.00-16.00 i 16.30-17.30 .

1. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź od godz. 17.00 a wcześniej od 16.15 odwiedziny chorych.
  2. W najbliższą niedzielę po Sumie zmiana tajemnic różańcowych
  3. Dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła, i proszę kolejne rodziny o podjęcie tego zadania.
  4. Na stoliku za ławkami dostępny jest kolejny numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” specjalne wydanie „Gościa Niedzielnego” poświęcone Św. O. Pio Zachęcam do lektury prasy katolickiej
  5. Ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu” można składać do skrzynki za ławkami. Bóg zapłać.
  6. Zakończyliśmy prace w suterenach plebanii. Udało się wygospodarować dwa pomieszczenia gospodarcze, korytarz, salkę parafialną, łazienkę i pokój gościnny. Na wykonane remonty z kasy parafialnej (składki niedzielne) zostało przeznaczonych 13002,82 zł. Wiele prac zostało wykonanych nieodpłatnie przez pracowników firmy Monter, Dziękuję Panu Adamowi i Pawłowi za wykonane prace i za wielki wkład finansowy w tę inwestycję. Ponadto dziękuję p. Arturowi za miesiąc ciężkiej, nieodpłatnej pracy. Panom Bogusławowi, Kazimierzowi, Piotrowi, Stefanowi, Wojciechowi za wykonane prace i wszelką pomoc. Ponadto wszystkim indywidualnym darczyńcom dzięki którym udało się zrealizować tę inwestycję. Zachęcam wszystkich parafian aby po Mszy św. zajrzeć do suteren plebanii i zobaczyć efekt prac. Bóg zapłać.
  7. W tym tygodniu wróciły po renowacji puszka komunijna i kielich mszalny. Renowacja 1700 zł. została pokryta z ofiar złożonych przy okazji kolędy.
  8. W najbliższą sobotę przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na spłatę długu za remont kościoła odwiedzając parafian w domach. Bardzo proszę o ich życzliwe przyjęcie i z góry dziękuję za każdą ofiarę. Bóg zapłać. Listy są do odebrania w zakrystii lub kancelarii.
  9. Trwa zbiórka artykułów spożywczych o długim terminie ważności dla ofiar wojny na Ukrainie. Dary można składać w remizie OSP w dniach 29.03. – 01.04. od 18.00 do 20.00.

Poniedziałek        godz. 18.00     +Maria Dziura od koleżanek i kolegów z pracy syna                                                           Wiktora

Wtorek                 godz. 18.00     +Irena Kut od Małgorzaty i Mirosława Koniecznych

Środa                    godz. 18.00     +Maria Dziura od koleżanek i kolegów z pracy syna                                                          Wiktora

Czwartek              godz. 18.00     +Ryszard Franus od rodziny Krzysztyniak

Piątek                   godz. 18.00     +Maria Dziura od Anny i Bogdana Kiełbasa

Sobota                 godz. 18.00     +Irena Kut od Marty i Krzysztofa Nogaj

Niedziela             godz. 8.30       +Władysław Szopa w 8 r. śm.

godz. 11.00     +Władysław, Maria +Jan Szubra