III niedziela Wielkiego Postu 20. 03. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Po sumie Gorzkie Żale a w piątek o 17.00 Droga Krzyżowa. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się byśmy mogli w takiej pięknej oprawie przeżywać Uroczystość Odpustu parafialnego, a także za liczny udział w tej uroczystości.
  3. W piątek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. spotkanie Akcji Katolickiej. O 16.30 proszę Róże Różańcowe o odmówienie części bolesnej różańca świętego w intencji pokoju na Ukrainie, a o godz. 17.00 przed Drogą Krzyżową, w łączności z papieżem Franciszkiem, odmówimy Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

1. Dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła, i proszę kolejne rodziny o podjęcie tego zadania.
  2. Na stoliku za ławkami dostępny jest kolejny numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” specjalne wydanie „Gościa Niedzielnego” poświęcone Św. O. Pio oraz „Mały Gość Niedzielny”. Zachęcam do lektury prasy katolickiej
  3. Ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu” można składać do skrzynki za ławkami. Bóg zapłać.
  4. Dziękuję Panom Arturowi i Wojciechowi za wykonanie kolejnych prac w suterenach plebanii. Bóg zapłać.

Poniedziałek        godz. 17.00     +Maria Dziura od Alicji Kłosowicz z rodziną

Wtorek                 godz. 17.00     +Irena Kut od Marii Janochy z rodziną

Środa                    godz. 17.00     +Maria Dziura od córki Ewy z rodziną

Czwartek              godz. 17.00     +Irena Kut od Antoniego i Teresy Kut