Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 21. 11. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Za odmówienie tego aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu
  3. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się jeszcze do soboty odmawiając po Mszy Świętej Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

1. W piątek spotkanie Akcji Katolickiej
  2. W dniach 25, 26, 27 XI (czwartek, piątek, sobota) w godzinach od 9.00 – 15.30 Organista będzie roznosił opłatki. Rozpocznie od rodziny Maciejowskich w kierunku kościoła i dalej Zręcina.
  3. Bóg zapłać p. Markowi i p. Małgorzacie za złożenie 1 tys. zł na zakup stacji Drogi Krzyżowej.
  4. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  5. Bóg zapłać panom: Adamowi, Bogusławowi, Grzegorzowi i Stanisławowi za wykonane prace przy kanalizacji na plebanii.
  6. W imieniu OSP dziękuję za życzliwe przyjęcie druhów z kalendarzami i złożone datki.
  7. Na stoliku za ławkami dostępny jest kolejny numer „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” „i „Niedzieli”

Poniedziałek        godz. 17.00     +Maria Dziura od członkiń Koła Gospodyń w Żarnowcu

Wtorek                 godz. 17.00     +Ks. Andrzej Baran od klasy 4 SP w Żarnowcu

Środa                    godz. 17.00     +Kazimiera Wojdyła od wnuka Mirosława