XXXIII niedziela zwykła 14. 11. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego
  2. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się od poniedziałku do soboty odmawiając po Mszy Świętej Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  3. Spotkanie dla młodzieży klas VII i VIII, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania w czwartek o 16.15 a później Msza Święta. Należy przynieść wypełnione deklaracje włączenia do grona kandydatów do bierzmowania.

1. Zwracam się z prośbą o zachowanie porządku na cmentarzu. W piątek ponownie palił się kontener. Dziękuję OSP za ugaszenie. Zwracajmy uwagę aby nie wyrzucać palących się wkładów czy zniczy. Obserwujmy otoczenie bo wydaje się, że to jest celowe działanie.
  2. W tym tygodniu druhowie z OSP będą rozprowadzać kalendarze na przyszły rok.
  3. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  4. Na stoliku za ławkami dostępny jest kolejny numer „Gościa Niedzielnego” „i „Niedzieli”

Poniedziałek        godz. 17.00     +Kazimiera Wojdyła od Felicji Kasprowicz z rodziną

Wtorek                 godz. 17.00     +Ks. Andrzej Baran od Rady Rodziców ZSP w                                                                   Żarnowcu

Środa                    godz. 17.00     +Marcin Wasłowicz od Justyny Młot z rodziną