XXXII niedziela zwykła 07. 11. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości. Modlimy się za tych, którzy oddali życie za Ojczyznę. Dodatkowa Msza Święta o godz. 8.00. O 18.00 w RCKP w Krośnie Koncert patriotyczny chóru „Echo” szczegóły na plakacie w gablotce.
  2. Na stoliku za ławkami znajduje się koszyk do którego można składać wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach modlimy się od poniedziałku do soboty odmawiając po Mszy Świętej Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

1. Bóg zapłać rodzinie, która złożyła tysiąc zł. na stacje Drogi Krzyżowej.
  2. Zwracam się z prośbą o zachowanie porządku na cmentarzu. W piątek palił się kontener. Dziękuję p. Markowi i OSP za ugaszenie. Zwracajmy uwagę aby nie wyrzucać palących się wkładów czy zniczy. Wyrzucając chryzantemy proszę aby wyrzucać je nawet w całości (bez doniczki) tam gdzie oznaczone jest miejsce wyrzucania ziemi. Proszę nie wrzucać chryzantem do kontenera.
  3. Bóg zapłać p. Adamowi i p. Pawłowi za naprawę pieca CO i przygotowanie ogrzewania do sezonu.
  4. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  5. Na stoliku za ławkami dostępny jest kolejny numer „Gościa Niedzielnego” „i „Niedzieli”
  6. Intencje modlitewne na listopad:

ogólna: Aby osoby cierpiące na depresję albo wypalenie znajdowały u wszystkich wsparcie i światło otwierające na życie

diecezjalna: O życie wieczne dla naszych bliskich zmarłych

Poniedziałek        godz. 17.00                 +Kazimiera Wojdyła od sąsiadów Bobusia

Wtorek                 godz. 17.00                 +Anna Grzesik od rodziny Krawczyk

Środa                    godz. 17.00                 +Anna Grzesik od uczestników pogrzebu

Czwartek              godz. 8.00                   + Adam Kudroń 13 r. sm.

godz. 17.00                 +Bożena w 21 r. śm.

Piątek                   godz. 17.00                 +Kazimiera Wojdyła od Czesławy Michalskiej                                                                    z  rodziną

Sobota                  godz. 17.00                 +Anna Grzesik od rodziny Krawczyk

Niedziela              godz. 8.30                   +Kazimierz Witek w 8 r. śm.

godz. 11.00                 +Maria, +Jan Słabik