XXIX niedziela zwykła 17. 10. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Modlimy się za dzieło misyjne Kościoła na wszystkich kontynentach i za misjonarzy.
  2. Jutro święto św. Łukasza ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia.

1. Trwają nabożeństwa różańcowe. Zachęcam wszystkich parafian a szczególnie dzieci i młodzież do udziału w tych nabożeństwach. O odmawianie różańca proszę w tym tygodniu Róże Różańcowe: W poniedziałek Różę św. Józefa; we wtorek wszystkie róże, we środę Różę św. Antoniego, w czwartek Różę św. Andrzeja Boboli, w piątek Różę św. Wojciecha, w sobotę Różę św. s. Faustyny
  2. Przygotowujemy się do wizytacji biskupiej, która odbędzie się w naszej parafii 19.10.2021r. Wizytację przeprowadzi ks. Bp Stanisław Jamrozek. O godz. 11.00 odwiedziny chorych, o 12.15 spotkanie z uczniami klas III – V w kościele, o 15.00 modlitwa na cmentarzu a od 17.00 modlitwa różańcowa i główne uroczystości. Zachęcam do włączenia się w te uroczystości. Będzie to także dzień udzielenia sakramentu bierzmowania naszej młodzieży z klas I i II szkoły ponadpodstawowej. Młodzież tę zapraszam na spotkanie w poniedziałek na godz. 15.45 a od godz. 16.00 okazja do spowiedzi dla bierzmowanych i ich rodzin.
  3. W ostatnim czasie przekazano ofiarę 2500 zł na zakup stacji Drogi Krzyżowej – Bóg zapłać ofiarodawcy.
  4. Bóg zapłać rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuję p. Pawłowi, p. Arturowi i p. Piotrowi za wykoszenie trawy na cmentarzu.
  5. Na stoliku za ławkami dostępny jest kolejny numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”

Poniedziałek                    godz. 17.00                 +Anna Grzesik od rodziny Adamskich

Wtorek                             godz. 17.00                 +Kazimiera Wojdyła od syna i synowej

Środa                                godz. 17.00                 +Janina Czekańska od koleżanek z sekcji wykonawczej Sądu Rejonowego w Krośnie