XVII niedziela zwykła 25. 07. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dzisiaj po każdej Mszy świętej poświęcenie pojazdów. Po modlitwie w intencji kierowców, przy śpiewie pieśni, wszyscy udamy się na parking. Proszę, aby kierowcy stanęli przy swoich samochodach. Po pokropieniu wodą święconą otrzymają breloczki i obrazki ze św. Krzysztofem. Dobrowolne ofiary złożone do puszki z tej racji będą przeznaczone, tak jak każdego roku, na akcję – 1 gr za 1 km na środki transportu dla misjonarzy. Po poświęceniu błogosławieństwo mszalne.
  2. Dzisiejsza niedziela jest także obchodzona w Kościele w Polsce jako dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Jeśli ktoś chce złożyć ofiarę na ten cel proszę to uczynić do skrzynki za ławkami.

  1. W piątek po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej
  2. W następną niedzielę po sumie zmiana tajemnic różańcowych
  3. Do przyjęcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się: Monika Marzena Szopa parafia tutejsza i Łukasz Stanisław Szarek zam. Bratkówka parafia Ustrobna. II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie urzędu parafialnego.
  4. Proszę o zamykanie drzwi kościoła, ponieważ tym tygodniu zamontowano w kościele klimatyzację. Wszystkim osobom, dzięki którym było to możliwe, składam serdeczne Bóg zapłać.
  5. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na spłatę długu za remont kościoła.
  6. Bóg zapłać za posprzątanie i udekorowanie kościoła a następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  7. Intencje mszalne:

Poniedziałek                     godz. 18.00                 +Julia Grzesik od rodz. Grzesik z Krosna

Wtorek                             godz. 18.00                 +Anna Grzesik od rodz. Szymańskich

Środa                                godz. 18.00                 +Ks. Andrzej Baran od Akcji Katolickiej

Czwartek                          godz. 18.00                 +Janina Czekańska  

Piątek                               godz. 18.00                 +Julia Grzesik od rodz. Adamskich

Sobota                             godz. 18.00                 +Stanisław Rozmus od rodz. Kubit

Niedziela                         godz. 8.30                   +Maria Węglowska 3 r. śm. od męża z rodz.

godz. 11.00                 +Roman Krawczyk

Dodaj komentarz