Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. Obchodzimy dziś największą uroczystość naszej wiary. Niech Zmartwychwstały Chrystus napełni nas swoją mocą i pokojem, a radość płynąca z doświadczenia tego, że zostaliśmy odkupieni, niech towarzyszy wszystkim naszym działaniom. Niech Chrystus wnosi w Wasze rodziny błogosławieństwo i siłę do ciągłego zwycięstwa dobra a nadzieja płynąca od Zmartwychwstałego  towarzyszy Wam  każdego  dnia. Bożych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych, dla Was i dla  wszystkich chorych pozostających w domach.
  2. Jutro w Poniedziałek Wielkanocny – Msze święte o godz. 8.30 i 11.00

1. Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Codziennie po Mszy Świętej wieczornej będziemy odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  2. W środę o 19.00 spotkanie Rady Parafialnej.
  3. Z racji oktawy Wielkiej Nocy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Za tydzień po sumie zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do tego byśmy mogli pięknie świętować Triduum Sacrum:

– p. Marii, p. Januszowi, p. Agacie za przygotowanie Ciemnicy, Bożego Grobu i przyozdobienie kościoła na Wielkanoc. Panom, którzy przygotowali konstrukcje p. Adamowi i p. Wiesławowi. Wszystkim, którzy złożyli ofiarę na kwiaty. Zebrano 1034 zł.

– Liturgicznej Służbie Ołtarza

– Lektorom: p. Beacie, p. Jolancie, p. Krzysztofowi, p. Jackowi i Kacprowi

– p. Organiście

– p. Agacie i scholi za przygotowanie i przeprowadzenie adoracji

– Straży Pożarnej i p. Markowi za asystę przy Grobie Pańskim i przygotowanie ognia

– p. Stefanowi i p. Arturowi za zamontowanie nagłośnienia na zewnątrz kościoła

-p. Kazimierzowi, p. Adamowi i wielu innym za zamontowanie podłogi w ławkach i uprzątnięcie terenu wokół kościoła

– sprzątającym kościół i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego obowiązku

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary przekazywane na tacę i konto parafii przeznaczone na wyrównanie długu za wykonane prace przy kościele.

Poniedziałek 05.04.         godz. 8.30                   + Justyna, + Józef, +Zbigniew Such od rodziny

godz. 11.00                 +Stanisława i +Aleksander Głowaccy

Wtorek 06.04.                 godz. 18.00               O  Boże błog. dla Stanisławy i Mieczysława Kwolek

Środa 07.04.                    godz. 18.00                 + Julia Grzesik z of. córki Barbary z rodz.

Czwartek 08.04.               godz. 18.00                 + Julia Grzesik z of. córki Tamary z rodz.

Piątek 09.04.                    godz. 18.00                 + Maria Drożdżowicz od wnuczki Małgorzaty z rodziną

Sobota 10.04.                 godz. 18.00                 + Katarzyna Czelny

Niedziela 11.04.

godz. 8.30                   + Kazimiera i +Jan Dubis i ich rodzice

godz. 11.00                 + Józef Żebracki 42 r. śm.