Niedziela w Oktawie Wielkanocy 11. 04. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się 77 Tydzień Miłosierdzia. Św. Jan Paweł II zachęcał nas tymi słowami: „Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia. W miłosierdziu Boga świat znajdzie pokój, a człowiek szczęście!” (Kraków-Łagiewniki, 17.08.2002).

2. Dziś po Sumie Koronka do Miłosierdzia Bożego oraz zmiana tajemnic różańcowych.

1. We wtorek na 19.00, zapraszam na spotkanie na plebanii, trójki klasowe z klas II i III, w związku z I Komunią Świętą.

2. Na stoliku za ławkami jest wystawiona puszka, do której można złożyć ofiary na Caritas z racji Tygodnia Miłosierdzia.

3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary przekazywane na konto parafii przeznaczone na wyrównanie długu za wykonane prace przy kościele. W przyszłą niedzielą zostanie przedstawione rozliczenie zadania „Termomodernizacja kościoła parafialnego w Żarnowcu” oraz wykaz wpłat na ten cel od 1 marca br.

4. Panu Wojciechowi za wykonane w tym tygodniu kolejne prace przy nagłośnieniu w kościele, składam serdecznie „Bóg zapłać”.

5. W kancelarii parafialnej można odebrać rozpiski Mszy Świętych zamówionych w czasie uroczystości pogrzebowych za śp.: +Władysława Kubita, +Jana Wielgo, +Julię Grzesik, +Zofię Kudroń.

6. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym kościół w tym tygodniu i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek 12.04.          godz. 18.00     +Grażyna Stypuła od kuzyna Roberta z rodziną

Wtorek 13.04.      godz. 18.00                 +Maria Słabik

Środa 14.04.         godz. 18.00                 + Władysława (k) + Bolesław Furmańscy

Czwartek 15.04.   godz. 18.00                 +Maria Drożdżowicz od wnuka Grzegorza z rodziną

Piątek 16.04.       godz. 18.00                 + ks. Andrzej Baran od Rady Parafialnej

Sobota 17.04.      godz. 18.00                 + Maria Drożdżowicz od Akcji Katolickiej

Niedziela 18.04.

godz. 8.30                   + Małgorzata Winiarska 5 r. śm.

godz. 11.00                 +Maria i Jan Słabik