V Niedziela Wielkanocna – 28. 04. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro na Mszę Świętą a po niej na próbę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.
  2. Od środy rozpoczynamy maj miesiąc poświęcony NMP. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej a w niedzielę po Sumie.

1. W czwartek rocznica święceń biskupich ks. bp. Krzysztofa Chudzio
  2. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w czwartek od godz. 16.30. Okazja do spowiedzi codziennie pół godz. przed Mszą Świętą.
  3. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte jak w niedzielę. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. Bardzo dziękuję za dotychczasowe zaangażowanie przy odnawianiu ogrodzenia kościoła. Dzięki temu, że było sporo osób, udało się wstępnie oczyścić całe ogrodzenie, ostatecznie przygotować i pomalować ponad 27 przęseł. Zapraszam, jeśli ktoś dysponuje czasem w poniedziałek i wtorek po południu oraz w środę i czwartek od 8.00, aby włączyć się do malowania.
  5. Dziękuję Rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek        godz. 18.00     +Adam Myrdek od Małgorzaty z rodziną

Wtorek                  godz. 18.00     +Grzegorz Krzysztyniak

Środa                    godz. 18.00     Dziękczynna z prośbą o zdrowie i potrzebne łaski dla                                żyjących i życie wieczne dla zmarłych członków Róży Św. Józefa z                                  Jedlicza

Czwartek              godz. 18.00     +Józef Jamrogiewicz od rodziny Trybus z Dobieszyna

Piątek                   godz. 8.30       +Sławomir Stasik

godz. 11.00     +Stanisław w 13r. śm. +Henryk +Emilia +Alfred +Józef

Sobota                  godz. 18.00     +Maria Hejnar

Niedziela              godz. 8.30       +Zygmunt Wojdyło w 1 r. śm.

godz. 11.00     Dziękczynna z prośbą o Boże bł. i potrzebne łaski z                                  okazji 70 r. urodzin Alicji