IV Niedziela Wielkanocna – 21. 04. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Jutro na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.
  3. W piątek spotkanie Akcji Katolickiej

1. Chcielibyśmy przy wsparciu Rodziców Dzieci pierwszokomunijnych oczyścić i pomalować ogrodzenie kościoła. Zapraszam, jeśli ktoś dysponuje czasem w czwartek i piątek po południu oraz w sobotę od 8.00, aby włączyć się do czyszczenia i malowania.
  2. W piątek 26 kwietnia od godz. 10.00 (zbiórka pod Domem Ludowym) w ramach akcji Sprzątanie Świata, sprzątanie Żarnowca – szczegóły w
  3. Burmistrz Gminy Jedlicze zaprasza potrzebujące osoby i rodziny do skorzystania z POMOCY ŻYWNOŚCIOWEJ. Szczegóły i wymagania na plakacie w gablotce.
  4. W Potoku w najbliższą sobotę 27 kwietnia organizowana jest zbiórka charytatywna na rzecz Filipka Wasłowicza z Żarnowca. O szczegółach akcji można przeczytać w gablotce.
  5. Dziękuję Rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek        godz. 18.00     W intencji Panu Bogu wiadomej

Wtorek                  godz. 18.00     Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski

Środa                    godz. 18.00     +Adam Myrdek od Leszka Styki z rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Józef Jamrogiewicz z of swatowej z Kopytowej