I Niedziela Wielkiego Postu – 18. 02. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś na Sumie poświęcenie oraz rozdanie modlitewników dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej.
  2. We wtorek na spotkanie zapraszam Grupę biblijną.
  3. Za tydzień, w niedzielę po Sumie na krótkie spotkanie zapraszam młodzież klas 6 i 7 przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania

1. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.00 a bezpośrednio po nim Msza Święta. Gorzkie Żale w niedzielę po Sumie. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych.
  2. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuje także Pani Agacie za przygotowanie dekoracji wielkopostnej.
  3. W imieniu scholi dziękuję za życzliwe przyjęcie akcji „słodki dzień” i złożone ofiary. Bóg zapłać.

Poniedziałek        godz. 17.00     +Adam Myrdek od rodziny Lawerów z Tarnowca

Wtorek                  godz. 17.00     +Józef Jamrogiewicz z of rodziny Kubitów

Środa                    godz. 17.00     +Adam Myrdek od rodziny Magdziaków

Czwartek              godz. 17.00     +Jan Maciejowski