XXXII niedziela zwykła – 12. 11. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

  1. W listopadzie modlimy się za zmarłych. Modlitwa wypominkowa od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej. Można przynieść wypominki w konkretny dzień, złożyć najpóźniej pięć minut przed Mszą Świętą i tego dnia będą wyczytane. Za zmarłych modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

  1. W poniedziałek Msza Święta wyjątkowo o godz. 7.00
  2. W najbliższą sobotę druhowie z OSP Żarnowiec będą rozprowadzać kalendarze na 2024r.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny
  4. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuje także p. Antoniemu, Stefanowi i anonimowemu darczyńcy za wymienienie halogenu przy plebanii. Bóg zapłać.
  5. Intencje mszalne w tym tygodniu:

Poniedziałek          godz. 7.00       +Bożena Kaszowska w 23 r. śm.

Wtorek                   godz. 17.00     +Sławomir Stasik w 1 r. pogrzebu

Środa                    godz. 17.00     +Kazimierz Witek

Czwartek              godz. 17.00     za zmarłych z rodzin Sióstr z Róży św. Antoniego

Piątek                   godz. 17.00     +Maria +Aleksander Boduch

Sobota                  godz. 17.00     +Helena +Eugeniusz Jurusik +Elżbieta +Józef Krzysztyniak.

Niedziela              godz. 8.30       +Justyna Such w 3 r. śm. +Józef

godz. 11.00     +Marcin w 2r. śm i +Robert Wojnar z of. rodziców i siostry

Do 20 listopada Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze święte z ofiar uczestników za śp. Jana Krajewskiego. Za +Jana będziemy się w tych dniach modlić w czasie Mszy świętych w naszym kościele.

w środę o 18.00 dodatkowa Msza Święta +Marcin Wojnar w 2 r. śm. z of. syna

Dodaj komentarz