XXXI niedziela zwykła – 05. 11. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W listopadzie modlimy się za zmarłych. Modlitwa wypominkowa od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej. Można przynieść wypominki w konkretny dzień, złożyć do 16.55 i tego dnia będą wyczytane. Za zmarłych modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. We wtorek po Mszy Świętej spotkanie Grupy biblijnej
  3. W czwartek po Mszy Świętej zbiórka ministrantów.

1. W imieniu scholi dziękuję za pozytywny odbiór akcji „słodki poczęstunek” i tak duże wsparcie ich wycieczki. Bóg zapłać.
  2. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  3. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 17.00     +Andrzej Dziura z of. bratowej z rodziną

Wtorek                   godz. 17.00     +Janina +Władysław Kubit

Środa                    godz. 17.00     +Wojciech Karol od Magdaleny i Konrada Ciupa z                                                              dziećmi

Czwartek              godz. 17.00     +Janina Kubit

Piątek                   godz. 17.00     +Adam Kudroń

Sobota                  godz. 17.00     +Sławomir Stasik w 1 r. śm.

Niedziela              godz. 8.30       +Władysław

godz. 11.00     +Józef +Waleria, +Franciszek Michalscy; +Julia,                                                                +Stanisław Fara

Do 20 listopada Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze święte z ofiar uczestników za śp. Jana Krajewskiego. Za +Jana będziemy się w tych dniach modlić w czasie Mszy świętych w naszym kościele.