Wniebowstąpienie Pańskie – 21. 05. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otaczamy modlitwą nowo wyświęconych diakonów.
  2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
  3. W poniedziałek na Mszę Świętą, nabożeństwo majowe i próbę zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej oraz ich rodziców. W najbliższą niedzielę o 11.00 uroczystość I Komunii Świętej. Z tej racji nabożeństwo majowe będzie odprawione po rannej Mszy Świętej.
  4. We wtorek spotkanie Grupy biblijnej.
  5. 17 czerwca planowana jest pielgrzymka parafialna do Markowej – muzeum rodziny Ulmów, Łańcuta – zwiedzanie zamku i Leżajska – Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia. Koszt ok. 140 zł zawiera bilety wstępu, przewodników, transport i jednodaniowy obiad. Zapisy w zakrystii.

1. Dziękuje rodzinom Państwa Młodych za posprzątanie kościoła. W następnym tygodniu kościół posprzątają i udekorują rodziny dzieci pierwszokomunijnych.

Poniedziałek        godz. 18.00     +Stanisława i +Władysław Wojnar od Kazimiery                                                                Bachta z rodziną

Wtorek                 godz. 18.00     + Robert +Marcin Wojnar z of rodziny Jajugów

Środa                    godz. 18.00     +Stanisława i +Władysław Wojnar od swatowej                                                                 Bolesławy z Potakówki

Czwartek              godz. 18.00     + Robert +Marcin Wojnar z of Grzegorza i Edyty                                                               Gonet

Piątek                   godz. 18.00     +Jan Furtek 1 r. śm. i +Kazimiera 25 r. śm.

Sobota                 godz. 18.00     +Stanisława i +Władysław Wojnar od rodziny                                                                     Łopatkiewicz z Potakówki

Niedziela              godz. 8.30       +Władysław Wojnar w 1 r. śm.

godz. 11.00     I Komunia Święta