V niedziela zwykła – 05. 02. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś na Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Po Sumie spotkanie dla kandydatów, którzy przyjmą w tym roku bierzmowanie i ich rodziców.
  2. Po każdej Mszy Świętej poświęcenie chleba, wody i soli
  3. W sobotę Światowy Dzień Chorego – naszymi modlitwami obejmujemy wszystkich chorych i cierpiących.
  4. W następną niedzielę po Sumie na krótkie spotkanie zapraszam uczniów klasy VI, którzy rozpoczynają przygotowanie do bierzmowania i ich rodziców.
  5. Dziękuję paniom: Jadwidze, Jolancie, Krystynie, Marii, oraz panom: Adamowi, Antoniemu, Januszowi za rozebranie dekoracji świątecznej. Bóg zapłać.
  6. Dziękuje rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  7. Panu Zbigniewowi dziękuję za odśnieżenie placu przy kościele i parkingu
  8. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

Poniedziałek         godz.  17.00               +Urszula Furtek od kuzynek Haliny i Krystyny                                                                     z  Turaszówki

Wtorek                 godz.   17.00               +Alina Żebracka od córki Katarzyny z rodziną

Środa                    godz.   17.00               +Urszula Furtek od ucz. pogrz.

Czwartek             godz. 17.00                 +Alina Żebracka od córki Małgorzaty z rodziną

Piątek                   godz.  17.00                +Urszula i +Stanisław Furtek od Barbary z                                                                         Krzysztofem

Sobota                 godz.   17.00                +Alina Żebracka od syna Janusza z rodziną

Niedziela              godz. 8.30                  +Maria +Jan Świdrak w r. śm.

godz. 11.00                 +Stanisław Kasprowicz w 15 r. śm.

Od 6 – 12. lutego Ks. Stanisław Szańca będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte z ofiar uczestników pogrzebu za śp. Edwarda Orlika. W tych dniach będziemy się modlić za śp. Edwarda w czasie Mszy Świętych w naszym kościele.