II Niedziela Adwentu – 04. 12. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś po Sumie zmiana tajemnic różańcowych
  2. W okresie Adwentu zapraszam codziennie w dni powszednie na godz. 17.00 na Mszę św. ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty. Szczególnie zapraszam dzieci, do noszenia lampionów.
  3. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na Mszę Świętą zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami. Dzieci otrzymają medaliki.
  4. W następną niedzielę na Sumę i krótkie spotkanie zapraszam młodzież z klas VIII i I szkoły ponadpodstawowej przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. Dodatkowe Msze Święte o godz. 18.00 codziennie, poza wtorkiem. Kancelaria parafialna czynna od 18.30.

1. Od dziś są do nabycia w zakrystii świece Caritas w cenie 10 zł.
  2. Spotkanie ze św. Mikołajem w naszym kościele odbędzie się we wtorek po Mszy Świętej ok. 17.40. Na spotkanie zapraszam także scholę i ministrantów. Sekretariat św. Mikołaja czynny w zakrystii w poniedziałek i wtorek od 15.30 🙂 .
  3. Dziękuję: rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  4. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny.

Poniedziałek         godz. 17.00                +Jan Skałuba od swatowej Haliny

Wtorek                 godz. 17.00                 +Janusz Krzysztyniak od rodziny Kaszowskich

Środa                   godz. 17.00                 +Jan Skałuba od sąsiadów Dzija

Czwartek             godz. 17.00                 +Janusz Krzysztyniak od rodziny Sagałów

Piątek                  godz. 17.00                 +Jan Skałuba od od rodziny Stefaników

Sobota                 godz. 17.00                 +Janusz Krzysztyniak od Krystyny i Józefa                                                                        Bienia

Niedziela              godz. 8.30                  +Czesława +Marceli Krzysztyniak

godz. 11.00                 +Elżbieta +Edward

Do 08 grudnia ks. Stanisław Szańca będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte z ofiar uczestników pogrzebu za śp. Józefa Jamrogiewicza. Za śp. Józefa będziemy się modlić w czasie Mszy św. o 17.00 w naszym kościele.

Intencje Mszy Św. o 18.00:

poniedziałek +Irena Buczyńska od bratowej z rodziną

środa + Jan Furtek od wnuczki Eweliny z rodziną