XVII Niedziela zwykła – 24. 07. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś, po Mszach Świętych, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa patrona kierowców błogosławieństwo pojazdów. Ofiary składane do puszki z tej okazji są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy. Jest to także Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez papieża Franciszka.
  2. Jutro dzień imienin Bpa Krzysztofa Chudzio. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą.

1. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny
  2. Bóg zapłać rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła w tym tygodniu. Następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek  godz. 18.00   +Marcin i +Robert Wojnar od kuzynki Agaty z rodziną

Wtorek     godz. 18.00    +Helena Biedroń od wnuka Ireneusza

Środa      godz. 18.00   +Marcin i +Robert Wojnar od matki chrzestnej Marcina z rodziną

Czwartek  godz. 18.00   +Tadeusz i +Grażyna Stypuła od kuzynki Agnieszki

Piątek      godz. 18.00    +Marcin i +Robert Wojnar od kuzyna Pawła z rodziną

Sobota     godz. 18.00  +Tadeusz i +Grażyna Stypuła od wujka Edwarda z rodziną

Niedziela godz. 8.30    +Helena Biedroń od wnuka Krzysztofa z rodziną

godz. 11.00   +Justyna +Józef +Zbigniew Such

Do soboty Msze Święte gregoriańskie za śp. Janinę Wiśniowską – Kłosowicz będzie odprawiał ks. Tomasz na misjach.

Od 25-30 lipca Msze Święte z ofiar uczestników pogrzebu za śp. Jana Furtek będzie odprawiał w Korczynie ks. Stanisław Szańca.

W tych dniach będziemy się modlić za śp. Janinę i Jana w czasie Mszy św. w naszym kościele.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp. Jan Żebracki. Powierzmy go Bożemu miłosierdziu:  Wieczne odpoczywanie…