VI Niedziela Wielkanocna – 22. 05. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W maju gromadzimy się, aby uczcić Maryję, odmawiając litanię loretańską. Zachęcamy do wspólnej modlitwy maryjnej w kościele po Mszy Św. Dzisiaj „majówka” po Sumie.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają tzw. Dni Krzyżowe. Będziemy modlić się o urodzaje.
  3. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, a w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  4. W piątek po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej
  5. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

1. Dziękuje rodzinom które posprzątały i udekorowały kościół. W tym tygodniu kościół posprzątają i udekorują rodziny Państwa Młodych.
  2. Dziękuję p. Zbigniewowi za wykoszenie trawy przy kościele. P. Markowi i strażakom OSP za przycięcie drzew na cmentarzu. Bóg zapłać.
  3. Organizowana jest Pielgrzymka Parafialna do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Odbędzie się dnia 11 czerwca 2022. Zapisy od dziś u p. Beaty, p. Jolanty lub bezpośrednio u mnie. Koszt z obiadem ok 140 zł. Bez obiadu ok 110 zł. od osoby. Przy zapisie składamy zaliczę w wysokości 50 zł.

Poniedziałek        godz. 18.00     +Ryszard Franus od rodziny Ginalskich z Chlebnej

Wtorek                 godz. 18.00     +Helena Urbanek od koleżanek Jadwigi i Alicji

Środa                    godz. 18.00     +Ryszard Franus od przyjaciółki rodziny Hanny Lula

Czwartek              godz. 18.00     +Robert Wojnar z of. chrześniaka Dominika Marszała

Piątek                   godz. 18.00     +Ryszard Franus od rodziny Myrdków

Sobota                 godz. 18.00     +Helena Urbanek od sąsiadów Drożdżowiczów

Niedziela              godz. 8.30       +Marek w 6 r. śm.

godz. 11.00     +Anna w 1 r. śm. + Władysław 14r. śm. Grzesik