XXVI niedziela zwykła 26. 09. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj liczenie uczestniczących we Mszy św., i przystępujących do Komunii św. Po Sumie spotkanie rodziców młodzieży, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca
  3. W piątek okazja do spowiedzi od 17.00. Gdyby ktoś chciał zgłosić chorych do odwiedzin w I piątek można to zrobić w zakrystii lub kancelarii parafialnej

1. Od piątku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe po Mszy świętej. Zachęcam wszystkich parafian a szczególnie dzieci i młodzież do udziału w tych nabożeństwach. Dla najmłodszych przygotowane będą specjalne materiały z Gościa Niedzielnego „List dla M.”
  2. W najbliższą sobotę przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na spłatę długu za remont kościoła odwiedzając parafian w domach. Bardzo proszę o ich życzliwe przyjęcie i z góry dziękuję za każdą złożoną ofiarę. Listy są do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  3. 2 października o godz. 17.00 w Sali widowiskowej RCKP w Krośnie odbędzie się Koncert jubileuszowy z okazji 75 lecia chóru „Echo”. Zapraszamy do udziału – szczegóły na plakacie w gablotce.
  4. Bóg zapłać rodzinom za posprzątanie, zdezynfekowanie i udekorowanie kościoła i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dyżur rozpoczyna się na nowo od „Stawiska”
  5. Sakramentalne małżeństwo zamierzają zawrzeć Daniel Józef Kudroń parafia tutejsza i Magdalena Katarzyna Wojtoń parafia Klimkówka. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie urzędu parafialnego.

Poniedziałek         godz. 18.00                 +Julia Grzesik od Zofii Pieniążek

Wtorek                 godz. 18.00                 +Anna Grzesik od Zdzisława z rodz.

Środa                    godz. 18.00                 +Janina Czekańska od brata Adama z rodz.

Czwartek               godz. 18.00                 +Julia Grzesik od rodziny Janasów

Piątek                   godz. 18.00                 +Władysław Kubit od najbliższej rodziny

Sobota                  godz. 18.00                 +Krystian Furtek w 15 r. śm.

Niedziela              godz. 8.30                   +Wanda +Marian +Piotr Dudek

godz. 11.00                 +Antoni Buczyński 5 r. śm. i jego rodzice +Władysława

+ Franciszek