XXV niedziela zwykła 19. 09. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj Niedziela Środków Masowego Przekazu. Modlimy się za pracowników mediów. Składka przeznaczona na Archidiecezjalne Radio Fara
  2. W piątek po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej

1. W najbliższa sobotę odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych do Jodłówki. Nie organizujemy wyjazdu grupowego. Zachęcam do wyjazdów indywidualnych.
  2. Za tydzień w niedzielę podczas każdej Mszy św. liczenie uczestniczących we Mszy św., i przystępujących do Komunii św.
  3. W następną niedzielę po Sumie zapraszam na krótkie spotkanie rodziców młodzieży, klas I i II szkoły ponadpodstawowej, która przyjmie sakrament bierzmowania 25 X 2021r.
  4. W tym tygodniu odebrałem z renowacji puszkę i patenę mszalną. Koszt odnowienia 1050zł został pokryty niemal w całości z ofiar złożonych przez rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Bóg zapłać.
  5. Bóg zapłać rodzinom Państwa Młodych za wykoszenie trawy, posprzątanie i udekorowanie kościoła i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek         godz. 18.00                 +Władysław Kubit od Agaty i Wiesława z rodziną

Wtorek                 godz. 18.00                 +Justyna +Józef Such

Środa                    godz. 18.00                 +Czesława Żebracka od Sióstr z Róży św. Wojciecha

Czwartek               godz. 18.00                 +Julia Grzesik od sąsiadów Wiszów

Piątek                   godz. 18.00                 +Janina Czekańska od kuzyna Wiesława z rodziną

Sobota                  godz. 18.00                 +Czesława Żebracka od OSP w Żarnowcu

Niedziela              godz. 8.30                   +Władysław Ciupa w 3 r. śm.

godz. 11.00                 +Eliasz Bieniasz +Eugeniusz Guzik