Uroczystość Wniebowzięcia NMP 15. 08. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś na sumie dziękczynienie za tegoroczne zbiory – Dożynki parafialne, a Mszą świętą o 15.00 w Jedliczu rozpoczną się Dożynki Gminne.
  2. Są jeszcze 4 wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną na Jasną Górę i do Krakowa – Łagiewnik Zapisy po Mszach Świętych u p. Urszuli i p. Jolanty.

1. W najbliższym tygodniu na stronie parafialnej zostanie zamieszczony wykaz podręczników do nauki religii.
  2. Dziękuję p. Agacie, p. Marii i p. Januszowi za zadbanie o rośliny ozdobne przy plebanii. Pani Jolancie i p. Krystynie za oczyszczenie kostki brukowej z mchu, p. Piotrowi za wykoszenie trawy przy kościele.
  3. Bóg zapłać rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła a następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek                     +Julia Grzesik od rodziny Krawczyk

Wtorek                             +Ks. Andrzej Baran od Róż Różańcowych

Środa                                +Stanisław Rozmus od ucz. pogrz.

Czwartek                          +Janina i Władysław Czekańscy od syna Bogusława z rodziną

Piątek                               +Ks. Andrzej Baran od parafian

Sobota                             +Julia Grzesik od rodziny Ladzińskich