XV niedziela zwykła 11. 07. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

  1. Dziś przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej – święto państwowe poświęcone pamięci ofiar rzezi wołyńskiej i innych mordów na obywatelach II Rzeczypospolitej. Módlmy się za tych, którzy ponieśli śmierć, oraz o to, żeby już nigdy nie doszło do podobnej zbrodni.
  2. Dnia 17. lipca odbędzie się kolejna edycja „Nocnej Jazdy Ratowników”, tym razem dla Bartosza. Rozpoczęcie o godz. 16.00 na parkingu Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu. Bartek ma sześć lat. Cierpi na ogólne obniżenie napięcia mięśniowego ciała. Nie może chodzić, ale porusza się samodzielnie, odpychając się rączkami od podłogi. Korzysta też z wózka dla niepełnosprawnych. Wymaga regularnej, długofalowej rehabilitacji i stałej opieki. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć akcję to pieniądze można wpłacać na konto Fundacji Pierwsza POMOC – na numer:

04 1050 1562 1000 0090 8036 6710 z dopiskiem: „NJR dla Bartka”

 

  1. Dziękuję za wszelkie ofiary składane na spłatę długu za remont kościoła. W ramach zbiórki w domach zebrano 10630zł – Bóg zapłać.
  2. Bóg zapłać za posprzątanie i udekorowanie kościoła i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  3. Dziękuję p. Arturowi za wykoszenie trawy przy ogrodzeniu kościoła.
  4. Intencje mszalne:

Poniedziałek                     godz. 18.00                 +Władysław Kubit od Anny i Michała Szpala

Wtorek                             godz. 18.00                 +Zofia Kudroń od chrzestnej Barbary z rodziną

Środa                                godz. 18.00                 +Czesława Żebracka od wnuka Mariusza z rodziną

Czwartek                          godz. 18.00                 +Władysław Kubit od Anety i Pawła Kilińskich

Piątek                               godz. 18.00                 +Ludwika 24 r. śm i +Józef 25 r. śm.

Sobota                             godz. 18.00                 +Zofia Kudroń z pracy córki Anity

Niedziela                         godz. 8.30                   +Józef w 27 r. śm. i zm. z rodz.

godz. 11.00                 +Grzegorz +Antoni +Czesława +Marceli

Dodaj komentarz