XIII niedziela zwykła 27. 06. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś w sąsiedniej parafii Dobieszynie odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 11.00.
  2. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej.
  3. Zachęcam do włączenia się w Sztafetę Różańcową. Nasza parafia została wyznaczona na 8. lipca godz. 1:20. Bliższe informacje: https://przemyska.pl/2021/06/26/3-archidiecezjalna-sztafeta-rozancowa-zapowiedz
  4. Burmistrz Gminy Jedlicze wraz z GOPS informuje, że kolejne wydanie żywności dla mieszkańców Żarnowca, którzy złożyli wnioski i otrzymali skierowanie odbędzie się 29. czerwca w Sali Domu Ludowego Jedlicze – Męcinka w godz. od 12.30 do 14.00.

1. Organizowana jest zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Sprzęt można składać na placu za Domem Ludowym w dniach 05-07. lipca do godz. 13.00. Dochód ze zbiórki będzie wsparciem dla Kościoła na Wschodzie.
  2. Nowy nr telefonu kancelarii parafialnej. Oprócz numeru stacjonarnego do kancelarii parafialnej można dzwonić na nr telefonu komórkowego 536 700 209.
  3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Chorych do odwiedzin w I piątek proszę zgłaszać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. Stowarzyszenie „Słoneczny Patrol” zaprasza na spotkanie informacyjne dla mieszkańców na temat odnawialnych źródeł energii. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 28. 06. 2021r. o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu. Szczegóły na plakacie w gablotce.
  5. Dziękuję p. Adamowi, p. Kazimierzowi i pracownikom firmy MONTER za oczyszczenie, odnowienie spawań i pomalowanie dzwonnicy przy naszym kościele. P. Zdzisławie i p. Agacie za dbanie o obrusy i bieliznę kielichową Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na tacę i konto parafialne na spłatę długu za remont kościoła. W sobotę przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na spłatę długu także „po domach”. Bardzo proszę o życzliwe przyjęcie radnych parafialnych. Listy są do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  7. Dziękuję za posprzątanie i udekorowanie kościoła i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek                     godz. 18.00                 +Władysław Kubit od Lucjana Dymek

Wtorek                             godz. 18.00                 +Agnieszka i +Helena

Środa                                godz. 18.00                 +Julia Grzesik od ucz. pogrz.

Czwartek                          godz. 18.00                 +Czesława Żebracka od wnuczki Agnieszki z mężem

Piątek                                          godz. 18.00                 Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski w 10 r. ślubu

Sobota                             godz. 18.00                 +Władysław Wojciechowski w 11 r. śm.

Niedziela                         godz. 8.30                   +Czesława Żebracka w 1 r. śm.

godz. 11.00                 +Ignacy + Stefania