XI niedziela zwykła 13. 06. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W związku luzowaniem obostrzeń związanych z pandemią Covid – 19 Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski zdecydowali, że z dniem 20 czerwca br., zostaną zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane.
  2. W najbliższą niedzielę 20 czerwca w naszej parafii odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej. W związku z tym, że według rozporządzeń rządowych w kościołach obowiązuje limit 50% zajętych miejsc, żeby umożliwić udział w Uroczystości najbliższej rodzinie dzieci, w naszej parafii zostaną odprawione trzy Msze Święte: o 8.00; 9.30 i 11.00. Proszę, żeby na godz. 11.00 umożliwić udział rodzinom dzieci pierwszokomunijnych.

1. W środę po mszy świętej próba dla dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Bardzo dziękuję Panom Pawłowi i Piotrowi za wykoszenie trawy na cmentarzu. Następne koszenie wykonają pracownicy JPGKiM. Panom Pawłowi, Piotrowi i Pani Agnieszce za umycie okien w kościele, Panu Piotrowi za pomoc w wykoszeniu trawy wokół kościoła, Panu Konradowi za uprzątnięcie drogi do kościoła po Oktawie Bożego Ciała. Bóg zapłać.
  3. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za pomalowanie murków wokół kościoła.
  4. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym kościół w tym tygodniu i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  5. W ostatnim tygodniu Pan Bóg odwołał z naszej wspólnoty parafialnej śp. Marię Dziurę. Módlmy się o spokój jej duszy. Wieczne odpoczywanie…

Poniedziałek                     godz. 18.00                 +Władysław Kubit od Jadwigi Dymek

Wtorek                             godz. 18.00                 +Stanisław w 25 r. śm.

Środa                                godz. 18.00                 +Julia Grzesik od Janusza Kilarowskiego

Czwartek                          godz. 18.00                 +Czesława Żebracka z of. córki Krystyny

Piątek                              godz. 18.00                 +Zofia Kudroń od wnuczki Klaudii z rodziną

Sobota                             godz. 18.00                 +Władysław Kubit od Haliny i Krzysztofa Urbanik