XI niedziela zwykła 13. 06. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W związku luzowaniem obostrzeń związanych z pandemią Covid – 19 Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski zdecydowali, że z dniem 20 czerwca br., zostaną zniesione dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane.
  2. W najbliższą niedzielę 20 czerwca w naszej parafii odbędzie się Uroczystość I Komunii Świętej. W związku z tym, że według rozporządzeń rządowych w kościołach obowiązuje limit 50% zajętych miejsc, żeby umożliwić udział w Uroczystości najbliższej rodzinie dzieci, w naszej parafii zostaną odprawione trzy Msze Święte: o 8.00; 9.30 i 11.00. Proszę, żeby na godz. 11.00 umożliwić udział rodzinom dzieci pierwszokomunijnych.