Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16. 05. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj po sumie nabożeństwo majowe. W tygodniu Litanię do Matki Bożej śpiewamy po Mszy św. o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe po Mszy Św. o 8.30. Zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.
  2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, którą będziemy obchodzić w najbliższą niedzielę. Dzień wcześniej w Bazylice Archikatedralnej święcenia kapłańskie. Pamiętajmy w modlitwach o diakonach, którzy przygotowują się do święceń prezbiteratu. Wśród nich jest dk. Tomasz Biedka pochodzący z Krosna – Polanki. Jest on związany z naszą parafią. W ramach akcji powołaniowej przyjeżdżał do Żarnowca. Ks. Tomasz po święceniach będzie odprawiał Msze św. w naszej parafii. W najbliższą niedzielę na sumie udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.