13 NIEDZIELA ZWYKŁA 28 CZERWIEC

1. Jutro, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o 17.00
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msza św. 18.00
  3. Jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem warto skorzystać z sakramentu pokuty. W naszym kościele okazja do spowiedzi św. od godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu od wtorku do czwartku Msza św. poza parafią. Jestem na obsrewacjii w szpitalu. W nagłych sytuacjach proszę dzwonić na komórkę, która jest podana na stronie parafialnej

ZAPOWIEDZI

Konrad Grzegorz Kalisz par. Żarnowiec z Agata Maria Grycko par. Sieniawa – zap. 2.

PROSZĘ RATUJMY NASZ KOŚCIÓŁ!

Zwracam się z prośbą do moich Parafian i wszystkich, którzy chcą wspomóc remont naszej świątyni. Proszę o pomoc. Ratujmy nasz kościół. Wierzę, że wspólnymi siłami pokonamy wszystkie trudności, które piętrzą się przed nami. Proszę o pomoc w zbiórce Radę Parafialną i członków AK zapraszam także do pomocy  w radzie osoby, które pomogą mi przeprowadzić ten trudny czas remontu. Moich parafian proszę o pomoc i wyrozumiałość. Zbiórkę przeprowadzimy w sobotę.  Za każdy gest dobroci i ofiarności z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

INTENCJE MSZALNE 29.06– 05.07.2019

29.06PONIEDZ. +HELENA – 5
30.06WTOREK +HELENA – 6
01.07ŚRODA +HELENA – 7
02.07CZWARTEK +WADYSŁAW WOJCIECHOWSKI O ŻONY, SYNÓW I WNÓKÓW – 10 ROCZ.
03.07PIĄTEK +HELENA – 8
04.07SOBOTA +TEOFILA KOBAK OD RODZINY MAGDZIAK