12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 CZERWIEC

1. Trwa czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej.
  3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.
  4. Zbliża się koniec roku katechetycznego i szkolnego. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu przez spowiedź i komunię św.
  5. U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.
  6. W tym tygodniu msza św. o 18.00.
  7. We wtorek nie będzie konsultacji w szkole z klasą trzecią.
  8. W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: +Maria Drożdżowicz za którą zostanie odprawionych 8 mszy św.

INTENCJE 22.06 – 28.06

– poniedziałek – +Anatol – 7

– wtorek – +Antoni i Grzegorz

– środa  – +Helena 1

– czwartek – +Helena 2

– piątek – +Helena 3

– sobota – + Jan Maciejowski

8.30 – +Helena 4

11.00 – + Stanisław Kłosowicz 8 rocz. i + Emilia

ZAPOWIEDZI

Konrad Grzegorz Kalisz par. Żarnowiec z Agata Maria Grycko par. Sieniawa – zapowiedź 1.