ZESŁANIE DUCHA ŚWIĘTEGO – 31 MAJ

OBRAZ GOŁĘBIE pokoju, DUCH ŚWIĘTY 60x40 nf6 6822225807 - Allegro.pl
  1. Jutro, w poniedziałek, 1 czerwca (tradycyjnie drugi dzień Zielonych Świąt), obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Msza św. o godz.18.00.

2. Jutro obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka.

3. Czerwiec poświęcony jest Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie o godz. 18.00 będziemy odprawiali nabożeństwa czerwcowe.

4. W czwartek, 4 czerwca, będziemy przeżywali święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź św. pół godziny przed mszą św.

6. We wtorek w ramach konsultacji nauczycieli spotkam się w szkole z dziećmi klasy 3 od godz. 10.00 – 12.00. Do klasy dzieci wchodzą pojedynczo.

INTENCJE 01.06 – 07.06

– poniedziałek – + Maria Węglowska 2 rocznica

– wtorek – +Anatol od Patrycji i Rafała

– środa  – + Anatol od znajomych z Myscowej

– czwartek – +Anatol od Sołtysa i Rady Sołeckiej

– piątek – +Anatol od sąsiadów syna Marcina z Chorkówki

– sobota – + Teofila Kobak od rodziny Rozenbajger

8.30 – + Teofila Kobak od syna Kazimierza z Żoną

11.00 – + Anatol od kolegów z pracy WSPol Jedlicze

Dziękuję ofiarodawcom numeru domu

1.nr. 37 – 50 zł

2.nr. 265 – 100 zł

3.nr. 56 – 100 zł

4.nr. 182 – 200 zl

5.nr. 76 a – 100 zł

6.nr. 174 – 100 zł

7.nr. 205 – 200 zł

8.nr. 139 – 50 zł

9.nr. 263 a – 100 zł

10.nr. 214 – 200 zł

Dziękuję za każdą ofiarę, dobre słowo skierowane w stronę naszego kościoła. Bóg zapłać!

Dziękuję naszemu sponsorowi panu Adamowi za ofiary pieniężne złożone na nasz kościół, Jego pracownikom za prace przy kościele i tym wszystkim, którzy pracowali przy świątyni. Dziękuję wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli ofiary na tacę i wpłacają pieniążki na konto parafialne. Bóg zapłać!

PROSZĘ RATUJMY NASZ KOŚCIÓŁ!

Zwracam się z prośbą do moich Parafian i wszystkich, którzy chcą wspomóc remont naszej świątyni. Na dzień 30.05.2020 roku na koncie parafialnym znajduje się kwota 103 600 zł, ofiary złożone na tacę wynoszą 1770 zł. Razem 105 370 zł. Koszty remontu są dużo większe. Dlatego proszę o pomoc. Wymiana poszycia dachowego, od gromienie i inne prace, które nie są uwzględnione w projekcie wymagają naszego wkładu. Proszę o pomoc. Ratujmy nasz kościół. Wierzę, że wspólnymi siłami pokonamy wszystkie trudności, które piętrzą się przed nami.    Proszę o pomoc w zbiórce Radę Parafialną i członków AK. Zapraszam także do pomocy w radzie osoby, które pomogą mi przeprowadzić ten trudny czas remontu. Moich parafian proszę o pomoc i wyrozumiałość. Zbiórkę przeprowadzimy w sobotę.

Za każdy gest dobroci i ofiarności z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

W dniu 30 maja 2020 roku panowie Stefan, Antoni, Paweł, Marek, Piotr, Artur i Wojciech wykonali  społecznie prace z od gromieniem kościoła – tj. przygotowano teren, ułożono bednarkę wokół budynku oraz zamontowano puszki z końcówkami bednarki- uziemienia.