NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – 19.04 KWIECIEŃ

1. Dziś przypada Niedziela Miłosierdzia

2. Dzisiaj obchodzimy też patronalne święto Caritas i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

3. W czwartek, 23 kwietnia, będziemy obchodzić uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski.

4. W tym tygodniu, w sobotę, 25 kwietnia, będziemy obchodzić święto Świętego Marka Ewangelisty.

5. Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna.

4. W tym tygodniu msza św. o 18.00 (5 osób).

5.Zawieszamy pielgrzymkę do Częstochowy na  bezpieczny czas.

6. Trwają remonty naszego kościoła, już wkrótce wejdziemy do wnętrz świątyni. Proszę o modlitwę.

7. Zwracam się z prośbą do moich Parafian, Rady Parafialnej, Akcji Katolickiej Róż Różańcowych i wszystkich którzy pragą dobra i piękna naszej świątyni o pomoc najbliższy wtorek tj. 21.04 na godz.10.00. Wierzę, że przyjdziecie z pomocą naszym wyzwaniom. Liczę na was o proszę o pomoc.

8. Dziękuję tym wszystkim za pomoc w przystosowaniu garażu na tymczasową kaplicę. Za dobre słowo, życzliwość i pomoc przy pracach naszej świątyni – Bóg zapłać

INTENCJE 20.04 –26.04

– poniedziałek – +Jerzy (1)

– wtorek – +Jerzy (2)

– środa  – +Jerzy (3)

– czwartek – +Jerzy (4)

– piątek – +Jerzy (5)

– sobota – +Janina Kurcab od wnuków

8.30 – +ks. Kazimierz Bugiel i rodziców Wojciecha i Józefę Bugiel, oraz rodzeństwo Karola i Wacławę.

11.00 – +Jan Jamrogiewicz od Eweliny z Rodziną.