NIEDZIELA PALMOWA – 05.04 KWIECIEŃ

ZODNIE Z ZARZĄDZENIEM KS. ARCYBISKUPA ADAMA SZALA I WŁADZ PAŃSTWOWYCH DO KOŚCIOŁA NA MSZĘ ŚW. MOŻE WEJŚĆ TYLKO 5 OSÓB – NAJBLIŻSZA RODZINA ZAMAWIAJĄCA INTENCJĘ.

1.Dzisiejsza Niedziela Palmowa wprowadza nas w tajemnicę Wielkiego Tygodnia.

2.Wielki Tydzień przeżyjmy jako ludzie wierzący: godnie i po chrześcijańsku. Niech święty czas: Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielka Sobota będą dniami szczególnego zagłębiania się w misterium paschalne.

3.W Wielki Czwartek Msza Święta Wieczerzy Pańskiej o 18.00. (5 osób).

4.Liturgia Wielkiego Piątku o 18.00. Kościół będzie otwarty cały dzień (5 osób).

5.Wielka Sobota jest dniem adoracji Najświętszego Sakramentu w grobie Pańskim. Pamiętajmy. Kościół będzie otwarty cały dzień (5 osób).

6. W sobotni wieczór rozpoczynamy wigilię Zmartwychwstania Pańskiego. Uroczysta Liturgia Paschy o 18.00 (5 osób).

7.Będę spowiadał pojedynczo w zakrystii odległości 3 metrów od siebie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Proszę przestrzegać przepisów.

8.W tym tygodniu msza św. o 18.00 (5 osób).

INTENCJE 06.04 – 12.04

– poniedziałek – +Jerzy od rodziny Dubisów i Myrelków