VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 12. 05. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W naszej parafii dzień I Komunii Świętej. Przez cały tydzień dzieci będą uczestniczyć nabożeństwach tzw. „białego tygodnia”.
  2. Od czwartku rozpoczniemy renowację misji świętych. Rekolekcje poprowadzi o. Ryszard Bożek. Msze Święte codziennie o 9.00 i 18.00. W piątek od 10.00 odwiedziny chorych (Chorych można zgłaszać w zakrystii, kancelarii lub tel. 536 700 209) a w sobotę po Mszy Św. o 18.00 procesja i modlitwy za zmarłych na cmentarzu. Zachęcam do licznego udziału w tych ćwiczeniach duchowych. Dokładny program można znaleźć w gablotce i na stronie parafialnej.

1. Trwa maj, miesiąc poświęcony NMP. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej a w niedzielę po Sumie. Codziennie odmawiamy także Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.
  2. Dziękuję Rodzinom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie i udekorowanie kościoła, a także dar ołtarza, którym jest naczynie liturgiczne do udzielania Komunii Świętej pod dwoma postaciami. Kolejne rodziny proszę o posprzątanie kościoła w najbliższym tygodniu.

Poniedziałek        godz. 18.00     +Robert Wojnar w 2 r. śm. od żony i dzieci

Wtorek                  godz. 18.00     +Helena +Władysław +Marek +Andrzej Wojnar

Środa                    godz. 18.00     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł. i potrzebne                                                        łaski dla Barbary z okazji rocznicy urodzin.

Czwartek              godz. 9.00       +Adam Myrdek od chrześniaka Piotra z rodziną

godz. 18.00     +Józef Jamrogiewicz od rodziny Jaskółka z Kopytowej

Piątek                   godz. 9.00       +Józef Jamrogiewicz od kuzyna Jana z Kopytowej z                                                             rodziną

godz. 18.00     +Jan Styś od uczniów klasy 5 wraz z rodzicami

Sobota                  godz. 9.00       +Krystyna Żurek w r. śm.

godz. 18.00     +Zofia +Aniela Furczyk ++rodzeństwo

Niedziela              godz. 8.30       +Maria Okrzesa w 7 r. śm. od męża z dziećmi

godz. 11.00     1) +Robert w 2 r. śm. +Marcin Wojnar od rodziców i                                                              siostry

2) +Jan +Maria Piskorz +Jan Stoś