Niedziela Miłosierdzia Bożego – 07. 04. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia
  2. Jutro (przeniesiona z Wielkiego Poniedziałku) Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Modlimy się o poszanowanie życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
  3. We wtorek na spotkanie zapraszam grupę biblijną.

1. W najbliższą niedzielę po Sumie odbędzie się krótkie spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej i ich Rodziców.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w rozebranie „Ciemnicy” i „Bożego Grobu”. Dziękuję także Rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek        godz. 18.00     +Adam Żebracki

Wtorek                  godz. 18.00     +Adam Myrdek od Agnieszki Jurusik

Środa                    godz. 18.00     +Józef Jamrogiewicz z of. Zbigniewa Jamrogiewicza                                                          z  rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Adam Myrdek od rodziny Jaskółka