III niedziela zwykła – 21. 01. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś niedziela Słowa Bożego. Na Sumie zaśpiewa chór Echo. Po Mszy Świętej koncert kolęd w wykonaniu chóru.
  2. W czwartek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła – zakończenie tygodnia modlitw o jedność chrześcijan. Msza Święta o godz. 7.00.

1. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  2. Gdyby ktoś chciał zamówić intencje mszalne w pierwszym półroczu proszę by zrobić to jak najszybciej, ponieważ chciałbym wpisać zaległe intencje pogrzebowe.

Poniedziałek        godz. 17.00     +Aleksandra Bażyk w 3 r. śm.

Wtorek                  godz. 17.00     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże                                                                               błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii i Leszka                                                         w 35 r. ślubu

Środa                    godz. 17.00     +Adam Myrdek od wnuczki Weroniki

Czwartek              godz. 7.00       +Adam Kłosowicz od Cecylii Sitar

Piątek                   godz. 17.00     +Adam Myrdek od Agnieszki i Grzegorza Adamskich

Sobota                  godz. 17.00     +Janina Kurcab od Alicji Szczygieł

Niedziela              godz. 8.30       +Tadeusz  18 r. śm Korzeniowski i +Joanna

godz. 11.00     +Józef Dubis w 23 r. śm. i +Maria

Od jutra do 28 stycznia Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte za śp. Władysława Kalisza. Za +Władysława będziemy się modlić w czasie Mszy Św. w naszym kościele.