XXXIII niedziela zwykła – 19. 11. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W listopadzie modlimy się za zmarłych. Modlitwa wypominkowa od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej. Za zmarłych modlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.
  2. Za tydzień Niedziela Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Na spotkanie po Sumie zapraszam uczniów klas 6 i 7, którzy przygotowują się do przyjęcia bierzmowania.

1. W piątek po Mszy Świętej zapraszam na zbiórkę kandydatów na ministrantów a pozostałych ministrantów na godz. 18.00.
  2. Druhowie z OSP Żarnowiec dziękują za ich życzliwe przyjęcie i złożone datki za kalendarze na 2024r.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Są tam także wyłożone do obejrzenia dwa albumy o Błogosławionej Rodzinie Ulmów. Można je nabyć w zakrystii w cenie 50 zł.
  4. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 17.00     +Andrzej Dziura z of. kuzynki Heleny Rogus z rodziną

Wtorek                   godz. 17.00     +Stanisława Pisz w 10 r. śm.

Środa                    godz. 17.00     +Andrzej Dziura z of. kuzynki Alicji Kłosowicz z rodziną

Czwartek              godz. 17.00     +Elżbieta Micuda

Piątek                   godz. 17.00     +Andrzej Dziura z of. rodziny Ginalskich z Dobieszyna

Sobota                  godz. 17.00     +Adam Kłosowicz z of. syna Piotra z rodziną

Niedziela              godz. 8.30       +Janusz Krzysztyniak w 2 r. śm.

godz. 11.00     +Kazimierz Żołna w 3 r. śm.

Do 20 listopada Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze święte z ofiar uczestników za śp. Jana Krajewskiego. Za +Jana będziemy się w tych dniach modlić w czasie Mszy świętych w naszym kościele.