XXIV niedziela zwykła – 17. 09. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś niedziela środków masowego przekazu. Modlimy się za pracowników mediów.
  2. Jutro Święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz młodzieży. Na Mszę Świętą na godz. 18.00 a po niej na krótkie spotkanie zapraszam uczniów klasy 7, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania.
  3. W następną niedzielę będziemy gościć s. Klawerianki – opowiedzą nam o misjach, będą także rozprowadzać kalendarze na rok 2024. Poprzez zakup kalendarza będzie można wesprzeć ich działalność dla misji.

1. 30 września w sobotę planowana jest pielgrzymka parafialna do Kalwarii Pacławskiej i Przemyśla. Koszt 110 zł od osoby. W cenie: transport, jednodaniowy obiad i bilety wstępu do Muzeum i podziemi katedralnych. Są jeszcze wolne miejsca ale jest już pewne że pojedziemy na dwa autokary. Chętnych prosimy o zapisy i wpłaty u Pani Beaty i Pani Jolanty.
  2. W piątek po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej i scholi.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny
  4. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i proszę kolejne rodzinny o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od rodziny Solarzów z Bykowiec

Wtorek                   godz. 18.00     +Jan Żebracki od OSP Żarnowiec

Środa                    godz. 18.00     +Helena Urbanek w 2 r. śm. z of. męża Stanisława

Czwartek              godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od rodziny Jasińskich z Tyrawy                                                               Wołoskiej

Piątek                   godz. 18.00     +Jan Żebracki od brata Eugeniusza z rodziną

Sobota                  godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od rodziny Mielnikiewiczów z                                                                 Tyrawy Wołoskiej

Niedziela               godz. 8.30       +Maria +Ludwik Łopatkiewicz od Romana z rodziną

godz. 11.00     +Władysław Ciupa w 5 r. śm.

W tym tygodniu będą trzy dodatkowe Msze święte o godz. 19.00

w poniedziałek +Andrzej Dziura od koleżanek i kolegów z pracy Ewy z firmy Bepoplast

we środę +Andrzej Dziura od koleżanek i kolegów z pracy Ewy z firmy Bepoplast

w czwartek +Wojciech Karol

Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie, Msze święte z ofiar uczestników za śp. Danutę Godlewską,  do 4 października (bez 1 X),. Za śp. Danutę będziemy się w tych dniach modlić w czasie Mszy świętych w naszym kościele.