XXIII niedziela zwykła – 10. 09. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

  1. O godz. 10.00 rozpoczną się Uroczystości beatyfikacyjne Sług Bożych Rodziny Ulmów. Będą one transmitowane przez TVP. Zachęcam, żeby włączyć się w przeżywanie tego wydarzenia.
  2. W czwartek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  3. W sobotę, przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na pokrycie długu za remont kościoła. Bardzo proszę o ich życzliwe przyjęcie i z góry dziękuję za każdą złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Listy są do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

  1. 30 września w sobotę planowana jest pielgrzymka parafialna do Kalwarii Pacławskiej i Przemyśla. Koszt około 110 zł od osoby. W cenie: transport, jednodaniowy obiad i bilety wstępu do Muzeum i podziemi katedralnych. Mamy już w tym momencie zapisanych ponad 60 osób, dlatego jest brany pod uwagę wyjazd na dwa autokary. Jeśli zbierze się minimum 80-85 osób będzie to możliwe. Chętnych prosimy o zapisy u Pani Beaty i Pani Jolanty.
  2. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny
  3. Dziękuje p. Antoniemu, p. Piotrowi i p. Józefowi za wykoszenie trawy wokół kościoła, dziękuję także Rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i proszę kolejne rodzinny o podjęcie tego zadania.
  4. Intencje mszalne w tym tygodniu:

Poniedziałek          godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od Marii z rodziną

Wtorek                   godz. 18.00     +Krystian Furtek w 17 r. śm. z of. rodziny

Środa                    godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od Felicji i Renaty Pudło

Czwartek              godz. 18.00     +Stanisława i +Józef Przetacznik

Piątek                   godz. 18.00     +Zygmunt Wojdyło od koleżanek i kolegów z firmy                                                             Tropicana

Sobota                  godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od Haliny z mężem

Niedziela               godz. 8.30       +Helena +Adam Biedroń i +Roman

                              godz. 11.00     +Maria +Rudolf

W tym tygodniu będą trzy dodatkowe Msze święte o godz. 19.00

w poniedziałek +Andrzej Dziura od Lucyny Gierlach z mężem

we wtorek +Andrzej Dziura od Agnieszki Jurusik

w czwartek +Andrzej Dziura od rodziny Świdraków z Przemyśla

 Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie, Msze święte z ofiar uczestników za śp. Danutę Godlewską, od czwartku 14.09. do 4 października (bez 1 X),. Za śp. Danutę będziemy się w tych dniach modlić w czasie Mszy świętych w naszym kościele.

Dodaj komentarz