XXII niedziela zwykła – 03. 09. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Jest jeszcze możliwość wyjazdu na Uroczystości beatyfikacyjne rodziny Ulmów, zapisy do wtorku w zakrystii lub kancelarii. Trwa Nowenna przed beatyfikacją Sług Bożych Rodziny Ulmów. W najbliższą niedzielę Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.00 i będą transmitowane przez TVP. Zachęcam żeby włączyć się w przeżywanie tego wydarzenia.
  2. Jutro o godz. 8.00 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszam uczniów, nauczycieli, rodziców i dziadków.

1. We wtorek na Mszę świętą a po niej na spotkanie zapraszam wszystkich ministrantów, a także tych którzy chcieliby nimi zostać.
  2. W piątek Święto Narodzenia NMP zwane potocznie Świętem Matki Bożej Siewnej. Po Mszy Świętej błogosławieństwo ziarna na zasiew.
  3. 30 września w sobotę planowana jest pielgrzymka parafialna do Kalwarii Pacławskiej i Przemyśla. Koszt będzie uzależniony od ilości osób. Chcemy stworzyć wstępną listę żeby zorientować się jakie jest zainteresowanie. Chętnych prosimy o zapisy u Pani Beaty i Pani Jolanty.
  4. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny
  5. Dziękuje Rodzinom, za posprzątanie i udekorowanie kościoła i proszę kolejne rodzinny o podjęcie tego zadania.
  6. Pani Sołtys informuje, że 7 września (tj. czwartek) o godz. 17.00 w Sali Domu Ludowego odbędzie się zebranie Ogólnowiejskie. Tematem będzie podział Funduszu Sołeckiego a rok 2024 oraz sprawy bieżące.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od rodziny Jamrogiewiczów

Wtorek                   godz. 18.00     +Jan Żebracki od Dyrektora i Pracowników Muzeum                                                        M. Konopnickiej

Środa                    godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od Zofii z rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Maria Stelmach